• Najnowocześniejszy park maszynowy - Kornit DTG

    Sprawdź na czym drukujemy!

    Kontakt

Kornit DTG

Specjalistyczne maszyny w produkcji odzieży reklamowej

Znakowanie odzieży reklamowej wymaga stosowania wysokiej jakości maszyn, które nie tylko szybko i sprawnie poradzą sobie z wykonaniem zlecenia, ale które zagwarantują klientom przede wszystkim produkt najwyższej jakości. Cel jest jeden - reklama w formie nadruku ma spełniać swoją rolę, a więc pozostać na odzieży jak najdłużej i pobudzać chęć jej noszenia. Dlatego firmy podchodzące do tematu znakowania odzieży bardzo profesjonalnie, które chcą spełnić oczekiwania swoich klientów i oferować im produkt, którego potrzebują wykorzystują w tym celu wyłącznie profesjonalne maszyny renomowanych marek.

Poznaj szczegóły oferty

Jakość, która robi różnicę!


Colory to bardzo dobry przykład takiej firmy, która specjalizuje się między innymi w znakowaniu odzieży i która zdecydowała sie na oferowanie swoich usług w oparciu o maszyny firmy Kornit. Oto krótkie przedstawienie maszyn oraz wyjaśnienie dlaczego ich wykorzystywanie ma tak duże znaczenie.

Realizacja projektów z użyciem maszyn Kornit

Kornit Digital to wiodący producent rozwiązań służących do bezpośredniego druku na odzieży na skalę przemysłową. Dwa pierwsze urządzenia (Kornit Storm oraz Thunder), które wprowadzono w 2003 roku zyskały ogromną popularność z prostego powodu - była to rewolucja w druku, bowiem firma jako pierwsza umożliwiła druk cyfrowy na ciemnych materiałach, ale stosując białą farbę.

Oto maszyny najczęściej wykorzystywane do realizacji druku na odzieży:

Kornit Storm II - maszyna stworzona do nieprzerwanej pracy w systemie całodobowym, pozwalająca na drukowanie w najszerszej gamie kolorystycznej. Surowce są biodegradowalne, jakość wydruku cieszy oko, a do tego jest szybka i ekonomiczna.
Kornit Hexa - maszyna pozwalająca na uzyskanie aż 30 % więcej kolorów, do wykorzystania przemysłowo, a przy tym pozwalająca na generowanie minimalnych kosztów. Niezawodna, ekologiczna z biodegradowalnymi elementami pozwala na stworzenie niebanalnych projektów dla średnich i małych firm.
Kornit Avalanche - maszyna do cyfrowej produkcji masowej, sprosta każdej potrzebie - jest szybka, pozwala na dokładną pracę przy dużej prędkości, oferując przepiękne kolory.

Druk Kornit DTG


Firma Colory oferując jedną z najbardziej nowoczesnych technik bezpośredniego drukowania odzieży, czyli druk cyfrowy, może zagwarantować swoim klientom produkty z grafiką, która naniesiona jest niezwykle precyzyjnie i która dokładnie oddaje nawet najdrobniejsze elementy projektu i to w konkurencyjnej cenie. Poprzez takie zaplecze techniczne, możliwe jest zarówno tworzenie produktów dla osób indywidualnych, jak i firm na skalę masową.