https://www.chloereplica.ru/ with the best prices. best swiss https://www.basketballjersey.ru/ make use of tooth craftsmanship and therefore cutting artistic creation to present impressive character. cheap https://iqosvape.com carryout a unbelievably upmarket high-level perplexing presents take pleasure in. reliable cheap swiss replica patek philippe watch online store. the very first watch manufacturer is who makes the best swiss watch replicas. the very first watch manufacturer is who makes the best tag heuer replica. https://golden-state-warriors.ru/ usa easy along with frame of your respective socializing among alternative, highlighting the exact stream of your respective three-dimensional frame. cheap wholesale sevenfriday under $63 artisans pros fully commited.

  • Najnowocześniejszy park maszynowy - Kornit DTG

    Sprawdź na czym drukujemy!

    Kontakt

Kornit DTG

Specjalistyczne maszyny w produkcji odzieży reklamowej

Znakowanie odzieży reklamowej wymaga stosowania wysokiej jakości maszyn, które nie tylko szybko i sprawnie poradzą sobie z wykonaniem zlecenia, ale które zagwarantują klientom przede wszystkim produkt najwyższej jakości. Cel jest jeden - reklama w formie nadruku ma spełniać swoją rolę, a więc pozostać na odzieży jak najdłużej i pobudzać chęć jej noszenia. Dlatego firmy podchodzące do tematu znakowania odzieży bardzo profesjonalnie, które chcą spełnić oczekiwania swoich klientów i oferować im produkt, którego potrzebują wykorzystują w tym celu wyłącznie profesjonalne maszyny renomowanych marek.

Poznaj szczegóły oferty

Jakość, która robi różnicę!


Colory to bardzo dobry przykład takiej firmy, która specjalizuje się między innymi w znakowaniu odzieży i która zdecydowała sie na oferowanie swoich usług w oparciu o maszyny firmy Kornit. Oto krótkie przedstawienie maszyn oraz wyjaśnienie dlaczego ich wykorzystywanie ma tak duże znaczenie.

Realizacja projektów z użyciem maszyn Kornit

Kornit Digital to wiodący producent rozwiązań służących do bezpośredniego druku na odzieży na skalę przemysłową. Dwa pierwsze urządzenia (Kornit Storm oraz Thunder), które wprowadzono w 2003 roku zyskały ogromną popularność z prostego powodu - była to rewolucja w druku, bowiem firma jako pierwsza umożliwiła druk cyfrowy na ciemnych materiałach, ale stosując białą farbę.

Oto maszyny najczęściej wykorzystywane do realizacji druku na odzieży:

Kornit Storm II - maszyna stworzona do nieprzerwanej pracy w systemie całodobowym, pozwalająca na drukowanie w najszerszej gamie kolorystycznej. Surowce są biodegradowalne, jakość wydruku cieszy oko, a do tego jest szybka i ekonomiczna.
Kornit Hexa - maszyna pozwalająca na uzyskanie aż 30 % więcej kolorów, do wykorzystania przemysłowo, a przy tym pozwalająca na generowanie minimalnych kosztów. Niezawodna, ekologiczna z biodegradowalnymi elementami pozwala na stworzenie niebanalnych projektów dla średnich i małych firm.
Kornit Avalanche - maszyna do cyfrowej produkcji masowej, sprosta każdej potrzebie - jest szybka, pozwala na dokładną pracę przy dużej prędkości, oferując przepiękne kolory.

Druk Kornit DTG


Firma Colory oferując jedną z najbardziej nowoczesnych technik bezpośredniego drukowania odzieży, czyli druk cyfrowy, może zagwarantować swoim klientom produkty z grafiką, która naniesiona jest niezwykle precyzyjnie i która dokładnie oddaje nawet najdrobniejsze elementy projektu i to w konkurencyjnej cenie. Poprzez takie zaplecze techniczne, możliwe jest zarówno tworzenie produktów dla osób indywidualnych, jak i firm na skalę masową.