• Kornit Storm II - wysokiej jakości nadruki na odzieży

    Nowoczesna maszyna do druku!

    Kontakt

Kornit Storm II

Wysokiej jakości wydruk na materiałach, a więc oferta, która jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, wymaga stosowania najbardziej precyzyjnych, profesjonalnych i zaawansowanych technologicznie maszyn. Tylko takie maszyny będą w stanie poradzić sobie z powierzanymi zadaniami oraz wykonać je szybko, sprawnie i do tego w atrakcyjnej cenie. Taką maszyną jest właśnie Kornit Storm II - najważniejszy filar naszej działalności. W Colory.pl nie uznajemy kompromisów - mamy świadomość, że wyłącznie wyspecjalizowana maszyna zagwarantuje nam oraz klientom efekt, jakiego oczekujemy.

Poznaj szczegóły oferty

Dlaczego maszyna Kornit Storm II?

Druk cyfrowy przy zastosowaniu maszyn Kornit Storm II to nie tylko wysoka jakość znakowania - to również duża prędkość druku oraz trwałość nanoszonego znakowania. Ta maszyna pozwala zachować doskonały balans pomiędzy trwałością, wysoką jakością oraz niesamowitym efektem końcowym.

Najważniejsze zalety maszyny Kornit Storm II

2,5 litrowy zbiorczy system farby

zautomatyzowany proces działania i odgazowywania, 8 przemysłowych głowic oraz wiele wielkości wydruku - wszystko to sprawia, że maszyna Kornit Storm II jest w stanie wyjść naprzeciw potrzebom Klientów i spełnić je wzorowo.

Brak ograniczeń

Kornit Storm II pozwala na profesjonalne wykonanie na niemal każdym rodzaju odzieży - koszulkach klasycznych i polo, fartuchach czy odzieży sportowej. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Wytrzymałość nadruku

Najbardziej istotną cechą tej maszyny nie jest jednak szybkość wykonania nadruku czy dostępne opcje, aczkolwiek to oczywiście również ma znaczenie. Liczy się nie tylko samo wykonanie znakowania, ale przede wszystkim jego utrwalenie, a tutaj Kornit Storm II nie ma sobie równych. Każdy projekt jest odwzorowany idealnie, a efekt końcowy jest lepszy niż oczekiwania - zdaniem klientów, rzeczywistość znacząco przewyższa projekt.

W swojej ofercie posiadamy wszystkie techniki znakowania odzieży!

Druk Cyfrowy, Sitodruk, Sublimacja, Haft komputerowy, Flex i flock, Flex lateksowy i Termotransfer!

Najlepsza jakość w Europie

Podstawowym celem stworzenia tej maszyny jest nieprzerwany system pracy, który pozwala na maksymalne wykorzystanie jej możliwości. Tak też jest ona u nas wykorzystywana, pozwalając na wykonywanie niebanalnych projektów, 24 godziny na dobę. Dzięki jej istotnej zdolności, a mianowicie umiejętności produkcji elementów drukowanych w najszerszej możliwie gamie kolorystycznej, efekty jakie uzyskujemy cieszą oko jakością wydruku, a do tego nie obciążają portfel. Projekty wychodzące spod jej skrzydeł wykonywane są szybko i bardzo ekonomicznie. To znacząco wpływa na cenę usługi. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż jest to maszyna pro ekologiczna - surowce produkcyjne, jakie stosujemy są w pełni biodegradowalne.