• Kornit Hexa - jeszcze więcej kolorów

    Uzyskaj aż 30% więcej kolorów przy minimalnych kosztach!

    Kontakt

Kornit Hexa

Kornit Storm Hexa to kolejna maszyna kornit dtg, która pozwala na rozwój oraz poszerzanie oferty dla klienta zainteresowanego dużą ilością produktów, możliwych do wykonania w stosunkowo krótkim czasie. Ta maszyna dostosowana jest do potrzeb przemysłowych, pozwalając na uzyskanie o 30 % więcej kolorów, przy minimalnych kosztach. Wszystko to wpływa na ostateczną cenę za produkt, która nie należy do wysokich. Docenia to coraz większe grono klientów, które zauważyło postęp jaki niosą ze sobą maszyny kornit dtg.

Poznaj szczegóły oferty

Dlaczego maszyna Kornit Storm Hexa?

Maszyny marki Kornit to wysoka klasa pozwalająca na uzyskiwanie najlepszych efektów, w krótkim czasie i w dobrej cenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nie możemy pozwolić sobie na półśrodki, dlatego oferujemy wysokiej jakości druk, który usatysfakcjonuje każdego. Ta bezpośrednia drukarka do odzieży, pozwala na drukowanie na wielu typach tkanin - zarówno jasnych (175 na godzinę), jak i ciemnych (85 na godzinę).

Kornit Storm Hexa - najważniejsze cechy

 Maszyna opracowana z myślą o firmach średniej wielkości, idealnie wpisuje się w nasze wymagania - w Colory.pl działamy bowiem na dużą skalę, ale nie jesteśmy fabryką, która nastawiona jest wyłącznie na ilość. Dla nas najważniejszy jest klient oraz jakość oferowanych produktów.

Więcej niż kornit

Kornit Storm Hexa to nie tylko wysoka jakość druku i wspaniałe odwzorowanie kolorów.

Niezawodność

To również niezawodność oraz spójność, która jest możliwa dzięki płynnemu przepływowi atramentu umożliwionemu przez system odgazowywania.

Troska o środowisko

Najsurowsze normy przemysłowe są spełniane przez fakt, iż cały proces nadruku jest wykonywany w sposób ekologiczny i biodegradowalny, poprzez zastosowanie specjalnego tuszu.

Najlepsza jakość, w niskiej cenie!

Przemysłowa technologia pozwala na szybkie wykonywanie projektów, a co za tym idzie, ma to bezpośredni wpływ na ostateczną, przystępną cenę usługi.

Kornit Storm Hexa - równowaga

Niesamowita kombinacja kolorów oraz najszersza jej gama to istotne możliwości, jakie oferuje ta maszyna. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie projektów, które wywołują wyjątkowe wrażenia optyczne - nie będzie przesadne stwierdzenie, że oszałamiają realizmem.

Kornit Storm HEXA gwarantuje przyspieszoną szybkość drukowania, przemysłową technologię cyfrowego druku na tekstyliach oraz przystępną cenę platformy Storm. Jest to idealny wybór dla małych i średnich firm, które chcą drukować w pełnym kolorze przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, zarówno dla firmy jak i dla najbardziej zainteresowanych, a więc klientów. Można powiedzieć, że tutaj i wilk jest syty i owca cała.

Skontaktuj się z nami