• Kornit Avalanche - druk w jakości HD

    Osiągnij jeszcze lepsze wyniki przy minimalnych kosztach!

    Kontakt

Kornit Avalanche

Za jakość druku odpowiada maszyna, dlatego w Colory.pl stawiamy wyłącznie na renomowane, wysokiej jakości produkty, które pozwolą na wykonanie zadania szybko, sprawnie, w dobrej cenie i przede wszystkim - oferując oszałamiający efekt. Kornit Avalanche to maszyna, która reprezentuje wszystkie te cechy - to bardzo solidny i wysokonakładowy system drukowania, który został dodatkowo wyposażony w dodatkową technologię HD. Pozwala to na osiąganie jeszcze lepszych wyników, przy minimalnych kosztach, czyli niewielkim zużyciu atramentu.

Poznaj szczegóły oferty

Avalanche - dlaczego warto?

Kornit to jedna z wiodących firm oferujących tak zaawansowany, a jednocześnie pozwalający na ekonomiczne wykonywanie satysfakcjonujących projektów sprzęt, którego efekty zachwycają klientów. Jakość druku i komfort pracy jest ogromny, a wszystko to przy minimalnym czasie oraz kosztach.

Najważniejsze cechy

Kornit Avalanche to maszyna stworzona w celach przemysłowych, która zbudowana została tak, aby obniżyć koszty druku, zmniejszyć zużycie atramentu, a w efekcie, móc zaoferować klientom wysokiej jakości produkt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Standardy te przekładają sie na zwrot inwestycji - okazuje się bowiem, że dzięki zmniejszonej ilości stosowanego druku, koszty samego druku zmniejszają się nawet o 45 %. Druk cyfrowy jeszcze nigdy nie był tak tani!

Konfiguracja kolorów

unikalna konfiguracja 6 kolorow (+ dodatkowy kolor biały)

Możliwości

możliwości nieograniczonego projektowania i dostosowywania maszyny

Druk HD

druk HD oparty na Superior Neopigment ™ (rapidowy tusz)

Szeroka gama kolorów

szeroka gama kolorów dzięki większej o 30 % opcji kolorów

Avalanche - wydajność

Dzięki stosowaniu tej maszyny, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów, którzy wymagają wysokiej wydajności. Oprócz tego, maszyna ta pozwala również na korzystanie z ciągle dostępnych, nowych opcji, bowiem aktualizowane jest oprogramowanie QPP 6.

Ekologia i postęp

Maszyna Kornit Avalanche pozwala na konfigurację 6 kolorów, ma wysoką wydajność atramentu i jest wstanie zaoferować klientom wysokiej jakości nadruk na odzieży, która wykonana jest z różnego typu tkanin. Realistyczne projekty, które zapierają dech w piersiach to nasza specjalność. Możemy drukować zarówno na jasnych jak i ciemnych tekstyliach. Konwencjonalny sitodruk nie ma tutaj szans.

Na uwagę zasługuje również fakt, że maszyna jest pro-ekologiczna - NeoPigment Rapid spełnia najwyższe standardy związane z ochroną środowiska, takie jak Standard 100 i GOTS V5 czy Oeko-Tex. Klienci zamawiający produkty z takim drukiem mogą być zatem pewni, że nie wykonują żadnych niekorzystnych kroków w kierunku pogarszania stanu naszej planety.